• Odpłatność za obiady

Szanowni Państwo!

Od 28.02.2024 działa platforma e – stołówka, za pomocą której proszę odwoływać posiłki i sprawdzać rozrachunki. Najważniejsze informacje związane z platformą e- stołówka:

• Dzieci, które zapomną/zgubią kartę mogą zjeść obiad – wówczas podają przy okienku najlepiej numer karty lub nazwisko
          • Pierwsza karta jest bezpłatna, za kolejną (duplikat) – odpłatność wynosi 7 zł. (wszystkie informacje dotyczące zakupu widnieją w regulaminie e-stołówki dostępny przed zalogowaniem na konto)
          • Dzieci, które przenoszą się do innej szkoły, chcą zrezygnować z posiłków w trakcie roku szkolnego bądź kończą szkołę zobowiązane są do zwrotu karty do sekretariatu szkoły.
          • Rodzice, którzy nie chcą, aby ich dziecko korzystało ze stołówki proszeni są o kontakt z intendentem (osobiście poprzez sekretariat, poprzez librusa wybierając szkolny intendent, mailowo: monika.jakubiak@wroclawskaedukacja.pl)

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2024

20 dni *7 zł. = 140 zł.

Wpłaty należy dokonać do 15 KWIETNIA 2024

Dane do przelewu:

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 WE WROCŁAWIU

ul. Gałczyńskiego 8, 52-214 Wrocław

nr rachunku: 60 1020 5226 0000 6102 0416 9561

(w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasa za miesiąc KWIECIEŃ 2024)

Wszystkie rozrachunki widoczne są w panelu e – stołówka, widnieje tam aktualna kwota do zapłaty za miesiąc kwiecień.

Zgodnie z Regulaminem w sprawie zasad funkcjonowania stołówki szkolnej informuję Państwa, że odpisy nieobecności za obiady będą dokonywane pod warunkiem zgłoszenia w danym dniu najpóźniej do godz.8.30:

• Przez platformę e – stołówka (po uprzedniej aktywacji konta i zalogowaniu się na nie)

Wszelkie informacje dotyczące obiadów w danym miesiącu umieszczone są na stornie internetowej szkoły https://sp34.edupage.org  oraz na tablicy ogłoszeń przy stołówce. W przypadku odpisów i płatności za dany miesiąc proszę o kontakt podany powyżej w celu ustalenia ewentualnych zwrotów za usprawiedliwione nieobecności.