• RAZEM BĄDŹMY DUMNI Z BIAŁO - CZERWONEJ FLAGI

• SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY

"RAZEM BĄDŹMY DUMNI Z BIAŁO - CZERWONEJ FLAGI"

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Mając na uwadze to święto zapraszamy uczniów klas IV – VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie historycznym „Razem bądźmy dumni z biało – czerwonej flagi”.

Celem konkursu jest kształtowanie postawy szacunku dla polskiej flagi oraz pozostałych symboli narodowych.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:  klasy IV – VI oraz VII – VIII.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie w nowatorski sposób polskiej flagi narodowej.

Technika wykonania dowolna, liczy się jednak: pomysłowość, kreatywność, oryginalność.

Format: nie może być mniejszy niż A3.

Najciekawsze i wyróżnione prace zostaną wywieszone na szkolnej gazetce.

Podpisane flagi prosimy przynosić do swoich nauczycieli historii do 4 maja (środa).

Serdecznie zapraszamy!

Katarzyna Młodzianowska, Anna Włoch