Nawigacja

Życzliwość - podaj dalej !

Partnerzy

Nasza szkoła ...

Czwartek 17.01.2019

Statystyka

liczba odwiedzin: 1523884

DzwonkiDzwonki

1. 7.30 - 8.15
2. 8.25 - 9.10
3. 9.20 - 10.05
4. 10.15 - 11.00
przerwa obiadowa
5. 11.15 - 12.00
przerwa obiadowa
6. 12.15 - 13.00
przerwa obiadowa
7. 13.15 - 14.00
przerwa obiadowa
8. 14.15 - 15.00
9. 15.05 - 15.50
10. 16.00 - 16.45
11. 16.50 - 17.35

Spotkanie z Jose Torresem w ramach Dnia Integracji

  

 

Aktualności

  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Obrazek 1

    W dniach od 14 do 18 stycznia 2019 w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

    Celem 27. Finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Obrazek 2

    POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE !

  • Uczniowie naszej szkoły: 

    Sara Banasiewicz z kl.8a

    Jakub Lewandowski z kl.8b

    uzyskali awans do etapu rejonowego 

    V Olimpiady Geograficznej dla Uczniów Dolnośląskich Szkół Podstawowych 

     - Obrazek 1
    GRATULUJEMY !

  • Olimpiady przedmiotowe OLIMPUS w sesji zimowej zostaną przeprowadzone w naszej szkole według harmonogramu:

    OLIMPUS 2019 - Obrazek 1

    07-01-2019 - język polski

    08-01-2019 - matematyka

    09-01-2019 - język angielski

    09-01-2019 - język niemiecki

    10-01-2019 - historia

    10-01-2019 - chemia

    10-01-2019 - fizyka

    11-01-2019 - przyroda

    11-01-2019 - biologia

    11-01-2019 - geografia 

    ZAPRASZAMY !

  • Bal Karnawałowy 2019 w naszej szkole - Obrazek 1

    07.01.2019 (poniedziałek)

    KLASY VI-VII-VIII

    17.30 – 19.30

     

    08.01.2019 (wtorek)

    KLASY I-II-III

    I zmiana: 8.20 – 10.50

    II zmiana: 11.15 – 13.45

     

    08.01.2019 (wtorek)

    KLASY IV–V

    17.30 – 19.30

     

    ZAPRASZAMY !!!

  • Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd

    i Pastorałek 2019

     - Obrazek 1

    SOLIŚCI

    I miejsce: Maja Bigos, kl. 6c

    II miejsce: Kasia Kaniewska, kl. 1b

    III miejsce: Zofia Puzio, kl. 6c

    Wyróżnienie: Hubert Gawlik, kl. 5a

     

    DUETY

    I miejsce: Anna Ciastoń, kl. 4c i Iwona Ciastoń, kl. 8c

    II miejsce: Nadia Łaszczuk i Weronika Woźnica, kl. 5b

    III miejsce: Jena Lee i Julia Majcher, kl. 4b

     

    NAGRODA SPECJALNA

    Dla grupy "0" z Przedszkola nr 29

    za piękny koncert kolęd !

     

    Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

  • Podziękowania

    dla 

    Szkoły Podstawowej nr 34 we Wrocławiu

    za wsparcie Fundacji Mam Marzenie

    oraz udział w akcji "Dzień Pluszowego Misia"

     - Obrazek 1

    W imieniu wszystkich misiów, które trafią do dzieci w szpitalach, dziękujemy! 

  • Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: 

    Zofia Śliwka z klasy 8b

    oraz 

    Daniel Dróżdż z klasy 8d

    przeszli do etapu wojewódzkiego z języka angielskiego w konkursie zDolny Ślązaczek.

    Finał odbędzie się 14.01.2019 (część pisemna) oraz 22.02.2019 (część ustna).

     - Obrazek 1

    Życzymy dalszych sukcesów! 

  • Wyniki konkursów przedmiotowych 

    MULTITEST 2018 w naszej szkole 

     - Obrazek 1

     

     

    Przyroda, kl. 4

    Tytuł laureata: Konstanty Kolesiński, kl. 4b

    Wyróżnienie: Iga Kuczyńska, kl. 4e

     

    Przyroda, kl. 6

    Tytuł laureata: Wiktor Smoliński i Natalia Wójs, kl. 6b

    Wyróżnienia: Paulina Haglauer, kl. 6b, Natalia Mazur i Wiktoria Witczak, kl. 6c

     

    Biologia, kl. 5

    Tytuł laureata: Jagna Jałowiecka, kl. 5d i Tomasz Danik, kl. 5a

     

    Geografia, kl. 5

    Tytuł laureata: Szymon Skuła, kl. 5e

  • Szkolny konkurs literacko-recytatorski "Wrocławska Młodzież Recytuje Wrocławskich Poetów" - wyniki 

     - Obrazek 1

    I miejsce

     Alicja Zagrajek, kl. 8b

    II miejsce

     Oliwia Nowicka, kl. 7a

    III miejsce

     Zofia Puzio, kl. 6c

    Wyróżnienia

     Iwona Ciastoń. kl. 8c i Jakub Płuziński, kl. 8c

    GRATULUJEMY !

    Konkurs_Recytatorski_2018_sprawozdanie.pdf

  • SZKOLNY KONKURS ASTRONOMICZNY 2018 – wyniki

     - Obrazek 1

    I miejsce – Jakub Płuziński, kl. 8c

    II miejsce – Wiktor Smoliński, kl. 6b

    III miejsce – Iwona Ciastoń, kl. 8c

    GRATULUJEMY !

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 we Wrocławiu
    ul. Gałczyńskiego 8
    52-214 Wrocław
  • 71 / 798-69-29

Galeria zdjęć