Konkursy

wyniki konkursów klasy IV - VI

 ROK SZKOLNY 2016/2017

SUKCES SZKOLNEGO KOŁA TEATRALNEGO
Wyróżnienie w XV Wrocławskim Festiwalu Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś” zdobyły nasze uczennice:
Iga Kuczyńska, Katarzyna Miszczak, Julia Zapała – kl. IIE
Jagna Jałowiecka, Aleksandra Laskosz – kl. IIID
Karolina Kojdecka – kl. IIIE
Ewa Zerkal – kl. IVA, MajaTchorowska – kl. IVB, Zofia Puzio kl. IVC
Oliwia Koszyczarek, Julia Mielnik, Łucja Szot, Aleksandra Tabaka – kl. VB
Gabriela Szocińska-Klein – kl. VID
GRATULUJEMY CZŁONKOM KOŁA KOLEJNEGO SUKCESU NA TYM FESTIWALU!
 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "Pożeracze Książek"

RÓŻA WAL, uczennica klasy IV b, zajęłą III miejsce

 

WYNIKI MIEDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO „BAŚŃ EKOLOGICZNA”

(„Zwierzęta chronione”)

Basn_Ekologiczna_2017_wyniki.docx

MARZENIA DZIECI

MARZENIA_DZIECI.odt

 

FINAL STREFY CENTRUM W TENISIE STOLOWYM DZIEWCZĄT - II MIEJSCE

Wiktoria Buczkowska

Magda Tatomir

Alicja Zagrajek

WYNIKI PLASTYCZNEGO KONKURSU MIĘDZYŚWIETLICOWEGO

Barwy Jesieni

 

Klasy I-III                                                                  Klasy IV-VI

                                                 I MIEJSCE

Iga Kotulska IIc SP34                                             Alicja Badowska VIa SP 34

Zofia Niedbała IIe SP34                                        Julia Rosłan ZS 11

                                                                                 Michał Kołodziej Va SP34

                                              II MIEJSCE

Karolina Klimczewska IIId SP 34                          Róża Wal IVb SP34

Magda Michalczyk Ia SP 34                                  Zofia Śliwka VIb SP34

Julia Zapała IIe SP 34

Sandra Gołuch SP 107

Wiktoria Ciesielska SP 43

Iga Królikowska SP 36

                                              III MIEJSCE

Agata Dereń SP 113                                             Oliwia Banasiewicz IVc SP 34

Maja Czyż ZS 11                                                    Natalia Mazur IVc SP 34

Wszystkim autorom prac serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody, dyplomy oraz podziękowania zostaną wysłane na adres szkół podanych na pracach.

 

 

Badminton

Drużyna w składzie: / dziewczeta  - II miejsce/

  1. KURDEK KAROLINA
  2. MAZUR JUSTYNA
  3. TATOMIR MAGDALENA

oraz

Drużyna w składzie: / chłopcy - VII miejsce/

  1. JANUCHTA HUBERT
  2. KĘDZIERSKI FRANEK
  3. WASZCZYŃSKI MIŁOSZ

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

INFORMACJA  – KLASY I-III
MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  LITERACKI  „CHCECIE  BAJKI,  OTO  BAJKA”
I miejsce – Julia Zapała kl. Ie


INFORMACJA  KLASY IV-VI


Międzyszkolny konkurs „Mistrzowie Języka” – I miejsce Michał Opala kl. VIc
Konkurs Recytatorski „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów” (konkurs z cyklu Wielkiej Nagrody Wrocławia) 
I miejsce Alicja Hanisz kl. VIa
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „O Wieczne Pióro Odkrywców Poezji 
II miejsce Alicja Hanisz kl. VIa
Wyróżnienie Maja Glapiak kl. VIc
Wojewódzki Konkurs Recytatorski – etap dzielnicowy
Tytuły laureatów zdobyły:
Alicja Hanisz kl. VIa i Hanna Szydłowska kl. VIc
VII Międzyszkolny Konkurs Literacki „My, wrocławianie”
III miejsce   Aleksandra Rudzińska kl. IVa
Międzyszkolny Konkurs Literacki „Chcecie bajki, oto bajka”
Wyróżnienie 
Mateusz Mielczarek kl. Vd
 

 

WYNIKI KONKURSU "KANGUR MATEMATYCZNY"

Kamil Kabara - 4a LAUTEAT

Wyróżnienie otrzymali:

Nina Szot - 2c

Jan Paluchniak - 2 c

Aya Wojtkiewicz - 2 d

Patryk Fang - 3 c

Krzysztof Wittenberg 3 a

Lucja Szot - 4b

Karolina Kurdek - 5 a

Zofia Trojan - 6 a

Beniamin Pasak - 6 c

Piotr Browarski 6 b

 

 

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY ,,ZNAM TE LEKTURY”

25 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,Znam te lektury”. Został zorganizowany z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas szóstych, ponieważ sprawdzał znajomość lektur omawianych w klasach IV-VI. Do konkursu przystąpili uczniowie z  sześciu szkół podstawowych z Wrocławia. Nasz uczeń,

Tymon Rejda, zajał II miejsce. Gratulujemy!

 

Nasi uczniowie odniesli sukces w wojewódzkim konkursie zDolny Ślązaczek

 

Michał Opala -  jest laureatem z matematyki i języka polskiego, otrzymał też tytuł finalisty z języka angielskiego.

Piotr Browarski - otrzymał tytuł finalisty z języka polskiego i matematyki

Krystian Wertka - otrzymał dyplom bajkopisarza na IX FESTIWALU BAJKOPISARZY "PIERNIKOWA CHATA'

Szolny konkurs informatyczny

  1. Adrian Kubczak - 6b
  2. Beniamin Pasak - 6c
  3. Hubert Sołtys - 6b
  4. Ryszard Parczewski - 6a
  5. Alicja Hanisz - 6a

 

Zosia Trojan - otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ojczyzna Polszczyzna

Laureaci konkursu OŁTASZYŃSKIE HISTORIE

Szymon Jaroszyński I miejsce/5d/

Aleksandra Rudzińska II miejsce/4a/

Anastazja Gustaw III miejsce /6b/

Prace naszych uczniów są dostępne na stronie internetowej Rady Osiedla

SARA BANASIEWICZ - otrzymała wyróżnienie w konkursie poetyckim "Weź słówo do ręki"

Wyniki konkursu matematycznego

"NAJLEPSZY PIĄTOKLASISTA"

I miejsce - Karolina Kurdek - kl. 5a

II miejsce - Alicja Zagrajek - kl. 5b

III miejsce - Oliwia Moritz - kl. 5b

III miejsce - Mateusz Pilecki - kl. 5c

Wyróżnienie - Mateusz Mielczarek - kl. 5d

 

Wyniki konkursu matematycznego

"POMYŚL I ROZWIĄŻ SZÓSTOKLSISTO"

I miwjsce - Piotr Browarski - kl 6b

II miejsce - Michał Opala - kl. 6c

III miwjsce - Beniamin Pasak - kl. 6c

 

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO

I miejsce – Alicja Zagrajek kl. Vb

II miejsce  - Alicja Hanisz – kl. VIa

III miejsce – Hanna Szydłowska,kl. VI c

Wyróżnienia otrzymali:

Mikołaj Iwanejko – kl. V a

Nadia Cedro – kl. IV c

Oliwia Moritz  - kl. V b

SPRAWOZDANIE_Z_KONKURSU_RECYTATORSKIEGO_2015.docx

 

basn_ekologiczna_2015_wyniki.doc

 

ROK SZKOLNY 2014 i STARSZE

 

Tomasz Paluchniak, uczeń klasy 6 a, zajął I miejsce W Międzyszkolnym Konkursie POŻERACZE KSIĄŻEK,

organizowanym przez SP 107.

Gratulujemy!

zDolny Ślązaczek

MIlena Derechowska - laureatka z matematyki i j. polskiego

Michał Opala z klasy 5c - laureat z matematyki

Łukasz Lipski - uzyskał tytuł finalisty z j. polskiego

 

Maria Gaszewska-Teixera - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim " Chcecie bajki, oto bajka"

Mikołaj Iwaneiko - wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim

Laureaci i finaliści konkursu matematycznego PLUSIK

I miejsce

Tomasz Paluchniak

II miejsce

Michał Opala

Nina Kościk

III miejsce

Łucja Szot

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego PLUSIK-MINUSIK

I miejsce - Adrian Moszakowski - 4b

II miejsce - Mateusz Pilecki - 4c

III miejsce - Tomasz Samela - 4b

Wyróżnienie - Oliwia Moritz - 4b, Alicja Zagrajek - 4b, Karolina Kurdek - 4a

 

III miejsce w Mistrzostwach Strefy Centrum w Tenisie Stołowym

  1. Wiktoria Buczkowska
  2. Magda Tatomir
  3. Alicja Zagrajek

 

Wyróżnienie w konkursie poetyckim MAGIA SŁOWA - Sara Banasiewicz

                                                                               Alicja Hanisz

    

KONKURS MATEMATYCZNY - "Najlepszy piątoklasista"

 

I miejsce - Piotr Browarski 5b

                  Michał Opala 5c

II miejsce - Zofia Trojan 5a

 

wyniki.rtf

Wyniki_basn.docx

Wyniki_konkursu_plastycznego_na_plakat_i_haslo_ekologiczne_szkoly_podst..doc

Alicja Piotrowska zdobyła I miejsce w XI Międzyszkolmym Konkursie Poetyckim "I Tty możesz zostać poetą"

Reprezentacja Szkoły zajęła III miejsce w konkursie matematyczno-językowym "Gry Gimnazjalne"

 

grupa językowa w składzie

A. Mikulewicz

W. Zygmunt

S. Szechyńska

K. Malinowski

Grupa matematyczna w składzie
 

T. Mondrzycki

M. Sieroń

M. Kapała

M Gużewski

 

ALICJA PIOTROWSKA - została Laureatką XIV Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego

MATEMATYCZNYCH MISTRZOSTW POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY

Projekt „Matematyka innego wymiaru”

MONDRZYCKI TOMASZ -  5a – 2 miejsce w powiecie

SIEROŃ MACIEJ - 5a- 5 miejsce w powiecie

SZECHYŃSKA SANDRA – 5a -10 miejsce w powiecie

KOŁODZIEJ MAKSYMILIAN – 5a – 19 miejsce w powiecie

KOMASIŃKA MAJA – 5c – 21 miejsce w powiecie

KRÓL OSKAR – 6a - 4  miejsce w powiecie

OPALA MATEUSZ – 6a – 5 miejsce w powiecie

KURPIŃSKI TOMASZ – 6a -6  miejsce w powiecie

PŁAWIAK JUSTYNA – 6c – 7 miejsce w powiecie

GACH PAWEŁ – 6a – 8 miejsce w powiecie

GOŁDA KONSTANTY – 6a – 9 miejsce w powiecie

HETMAŃSKA NATALIA – 6c – 11 miejsce w powiecie

 Alicja Matusiak uczennica kl. VI a zajęła II miejsce w międzyszkolnym  konkursie literackim "Kropla Afryki".

Zostatniej chwili...

Oskar Król uczeń kl. VIa został laureatem TURNIEJU MŁODYCH MATEMATYKÓW,

zajął II miejsce.

 

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Janie Pawle II Olimpus - LAUREACI

BARTOSZ ADAMCZAK – 6C

JAKUB WANDEL – 5B

MACIEJ MICHALAK – 5A

MICHAŁ KAPAŁA – 5A

MICHAŁ KRUPA – 6B

MAKSYMILIAN KOŁODZIEJ -5A

KRYSTIAN KLUSZCZYŃSKI – 6B

ANNA MALICKA – 6B

SZYMON STAWICKI – 5B

MARTYNA IWACH – 6A

OLGA SOKOŁOWSKA – 5A

DAMIAN LUBOCH – 5B

KRZYSZTOF LESISZ – 6B

 

KONKURS MATEMATYCZNY - KANGUR

wynik bardzo dobry

TOMASZ PALUCHNIAK - 24 miejsce na Dolnym Śląsku

uczniowie wyróżnieni:

ŁUKASZ LIPSKI -  210 miejsce na Doplnym Śląsku

MACIEJ SIEROŃ - 91 miejsce na Dolnym Śląsku

SANDRA SZECHYŃSKA - 213 miejsce na Doplnym Śląsku

MATEUSZ OPALA - 28 miejsce na Dolnym Śląsku

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 we Wrocławiu
    ul. Gałczyńskiego 8
    52-214 Wrocław
  • 71/798-69-29

Galeria zdjęć