• Bieg charytatywny - Na Ratunek!!!

• REGULAMIN

1. Udział ucznia w biegu charytatywnym oraz publikacja uzyskanych wyników jest uwarunkowana dostarczoną zgodą rodzica/prawnego opiekuna. Po dostarczeniu podpisanej zgody, uczestnik otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące biegu oraz link do aplikacji, na której zostanie zapisany uzyskany przez uczestnika wynik.
          2. Bieg odbywa się w wyznaczonym miejscu tj na boisku piłkarskim we Wrocławiu przy ulicy B.Strachowskiego 53 oraz w wyznaczonym terminie: 4.10-24.10.2021 włącznie.
          3. Warunkiem przystąpienia ucznia do biegu, oprócz zgody rodzica/prawnego opiekuna, jest zakup biletu/cegiełki w kwocie nie niższej niż 5zł. Wpłaty dokonuje rodzic/opiekun prawny uczestnika na konto bankowe przypisane akcji zorganizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu działające w SP nr34 we Wrocławiu:

Zgoda na udział w biegu do pobrania w linku

1. W biegu charytatywnym mogą wziąć udział uczniowie SP 34, ich rodzice/prawni opiekunowie oraz nauczyciele i pracownicy SP34.
          2. Uczestnik może wybrać dystans:
          1. 1 okrążenie (300m)
          2. 2 okrążenia (600m)
          3. 3 okrążenia (900m)
          1. Przed przystąpieniem do biegu zaleca się wykonanie przynajmniej 15 minutowej rozgrzewki, a po ukończeniu biegu ćwiczeń rozciągających. Wybrany dystans można również zaliczyć spacerem – liczy się udział. Uczestnik powinien mieć sportowe obuwie oraz sportową odzież.
          2. Wyniki będą zapisywane w kategoriach:
          1. Uczniowie: dystans/wiek/płeć
          2. Rodzice/opiekunowie prawni ucznia: dystans/płeć
          3. Nauczyciele oraz pracownicy SP34: dystans/płeć
          1. Trzy najlepsze wyniki w każdej kategorii zostaną nagrodzone.
          2. Uczestnicy mogą wykonać dowolną liczbę biegów na podanych dystansach w podanym terminie od 4.10 do 24.10.2021 włącznie, wpłacając za każdy wykonany bieg kwotę nie niższą niż 5zł na podany w punkcie 3 link do konta bankowego.
          3.  Uzyskana kwota zostanie w całości przekazana fundacji „ Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.