• Warsztaty o Malcie

Do przygotowania potraw wykorzystane zostały sprzęty zakupione z projektu Laboratoria Przyszłości. Dodatkowo uczestnicy mogli również spróbować  dżemu truskawkowego, a także napoju Kinnie o bardzo charakterystycznym słodko - gorzkim smaku. Całość uzupełniły slajdy z widokami z bajecznej wyspy z maltańską muzyką w tle, a także dekoracja stołu w typowe maltańskie wzory.

Warsztaty zostały zainspirowane udziałem w projekcie Erasmus+. Szczegóły można znaleźć pod podanym adresem:

Karolina Piecha

Justyna Zapała

• Adopcja szkoły z Ngaoundaye

• Z wielką radością pragnę przekazać, że nasza szkoła włączyła się w piękne dzieło adopcji szkoły
            z Republiki Środkowej Afryki! Program zakłada wsparcie edukacji i walkę z analfabetyzmem najbiedniejszych mieszkańców.

Szczególne podziękowania za wsparcie akcji kieruję na ręce Pani Dyrektor Haliny Godlewskiej.

W imieniu SKW

Anna Włoch